mladost  maribor  brinje  cacak  zagreb  bravo
RAZPORED TURNIRJA U12, U13     1. del

URA

IGRIŠČE 1 ( glavno igrišče )

rezultat

IGRIŠČE 2 (umetna trava)

rezultat

9:30

U12 NK BRAVO : FK BORAC

 

U12 NK BRINJE : FK MLADOST

 

10:00

U12 NK MARIBOR : NK ZAGREB

 

U13 NK BRINJE : FK MLADOST

 

10:30

U13 NK BRAVO : FK BORAC

 

U13 NK MARIBOR : NK ZAGREB

 

11:00

U12 ZAGREB : FK MLADOST

 

U12 NK MARIBOR : FK BORAC

 

11:30

U13 NK ZAGREB : FK MLADOST

 

U12 NK BRINJE : NK BRAVO

 

12:00

U13 NK BRINJE : NK BRAVO

 

U13 NK MARIBOR : FK BORAC

 

12:30

U12 NK BRINJE : NK MARIBOR

 

U12 NK BRAVO : FK MLADOST

 

13:00

U12 FK BORAC : NK ZAGREB

 

U13 NK BRINJE : NK MARIBOR

 
 mladost  maribor  brinje  cacak  zagreb  bravo
RAZPORED TURNIRJA U12, U13     2. del

URA

IGRIŠČE 1 ( glavno igrišče )

rezultat

IGRIŠČE 2 (umetna trava)

rezultat

13:30

U13 FK BORAC : NK ZAGREB

 

U13 NK BRAVO : FK MLADOST

14:00

U12 FK BORAC : NK BRINJE

 

U12 NK ZAGREB : NK BRAVO

14:30

U13 NK BRINJE : FK BORAC

 

U12 FK MLADOST : NK MARIBOR

15:00

U13 NK MARIBOR : FK MLADOST

 

U13 NK ZAGREB : NK BRAVO

15:30

U12 NK MARIBOR : NK BRAVO

 

U12 NK BRINJE : NK ZAGREB

16:00

U12 FK BORAC : FK MLADOST

 

U13 NK BRINJE : NK ZAGREB

16:30

U13 NK MARIBOR : NK BRAVO

 

U13 FK BORAC : FK MLADOST


17.15  PODELITEV NAGRAD

U-10 SKUPINE
SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D
Brinje 2 Brinje 1 Olimpija zeleni Olimpija beli
Krško Rudar Velenje Šampion Celje
Bilje Koper Primorje Radomlje
Drava Mura Jarenina Bravo
Triglav Ivančna gorica Domžale Pordenone
U-10 SPORED A
9:30 - ZAČETEK TURNIRJA
URA EKIPA EKIPA REZULTAT IGRIŠČE SKUPINA
9:30 Brinje 2 Krško  2 : 0 1 A
Bilje Drava  3 : 1 2 A
10:10 Triglav Brinje 2  3 : 0 3 A
Krško Bilje  0 : 3 4 A
10:50 Drava Triglav  1 : 4 1 A
Brinje 2 Bilje  0 : 5 2 A
11:30 Krško Drava  0 : 4 3 A
Triglav Bilje  0 : 1 4 A
12:10 Triglav Krško  2 : 0 2 A
Brinje 2 Drava  0 : 0 3 A
U-10 SPORED B
URA EKIPA EKIPA REZULTAT IGRIŠČE SKUPINA
9:30 Brinje 1 Rudar Velenje  5 : 0 3 B
Koper Mura  3 : 1 4 B
10:10 Ivančna gorica Brinje 1  0 : 3 1 B
Rudar Velenje Koper  0 : 5 2 B
10:50 Mura Ivančna gorica  0 : 4 3 B
Brinje 1 Koper  2 : 1 4 B
11:30 Rudar Velenje Mura  1 : 0 1 B
Ivančna gorica Koper  3 : 0 2 B
12:10 Ivančna gorica Rudar Velenje  3 : 0 1 B
Brinje 1 Mura  2 : 0 4 B
U-10 SPORED C
URA EKIPA EKIPA REZULTAT IGRIŠČE SKUPINA
9:50 Olimpija zeleni Šampion  1 : 0 1 C
Primorje Jarenina  0 : 0 2 C
10:30 Domžale Olimpija zeleni  1 : 1 3 C
Šampion Primorje  1 : 0 4 C
11:10 Jarenina Domžale  0 : 4 1 C
Olimpija zeleni Primorje  0 : 2 2 C
11:50 Šampion Jarenina  0 : 0 3 C
Domžale Primorje  7 : 0 4 C
12:30 Domžale Šampion  3 : 0 2 C
Olimpija zeleni Jarenina  1 : 0 3 C
U-10 SPORED D
URA EKIPA EKIPA REZULTAT IGRIŠČE SKUPINA
9:50 Olimpija beli Celje  2 : 1 3 B
Radomlje Bravo  1 : 3 4 B
10:30 Pordenone Olimpija beli  1 : 4 1 B
Celje Radomlje  2 : 0 2 B
10:10 Bravo Pordenone  5 : 1 3 B
Olimpija beli Radomlje  3 : 0 4 B
11:50 Celje Bravo  1 : 0 1 B
Pordenone Radomlje  0 : 5 2 B
12:30 Pordenone Celje  1 : 0 1 B
Olimpija beli Bravo  0 : 0 4 B
30 minutni PREMOR ZA KOSILO
U-10  13:20   ZAČETEK RAZIGRAVANJA
 URA  EKIPA EKIPA REZULTAT  IGRIŠČE  SKUPINA
13:20 Drava Rudar Velenje  2 : 2 (2 : 3) 1 9-16
Brinje 2 Koper  1 : 4 2 9-16
Bilje Ivančna gorica  1 : 0 3 1-8
Triglav Brinje 1  0 : 3 4 1-8
13:40 Šampion Radomlje  2 : 1 1 9-16
Primorje Celje 0 : 2  2 9-16
Domžale Bravo 0 : 0 (5 : 4)  3 1-8
Olimpija zeleni Olimpija beli 1 : 1 (5 : 6)  4 1-8
14:00 Krško Mura 2 : 0  1 17-20
Jarenina Pordenone 2 : 1  2 17-20
Drava Brinje 2  2 : 0 3 13-16
Rudar Velenje Koper  1 : 0 4 9-12
14:20 Ivančna gorica Triglav  1 : 0 1 5-8
Bravo Olimpija zeleni 1 : 1 (2 : 1)  2 5-8
Radomlje Primorje 2 : 1  3 13-16
Šampion Celje  2 : 6 4 9-12
14:40 Bilje Brinje 1 3 : 0  1 1-4
Domžale Olimpija beli 2 : 0  2 1-4
Krško Jarenina  2 : 1 3 17-20
Mura Pordenone  1 : 3 4 17-20
15:00 Rudar Velenje Celje 1 : 5  1 9-10
Koper Šampion  4 : 0 2 11-12
Drava Radomlje  1 : 1 (2 : 3) 3 13-14
Brinje 2 Primorje 2 : 1  4 15-16
15:20 Ivančna gorica Bravo  1 : 0 1 5-6
Triglav Olimpija zeleni  2 : 0 2 7-8
Krško Pordenone  5 : 1 3 17-20
Mura Jarenina 3 : 0  4 17-20
15:40 Bilje Domžale 2 : 1  1 1-2
Brinje 1 Olimpija beli 1 : 4  2 3-4
 16:00 - PODELITEV POKALOV