Mladinski pokal> Izpadli proti prvoligašu

BRINJE GROSUPLJE : BRAVO PUBLIKUM 3 : 4 po 11m (1:1)
Rexhepi Florgent(32'), Jakomin Rok (19')

V osmini finala mladinskega pokala MNZ Ljubljana sta se na grosupljskem igrišču z umetno travo pomerila Brinje Grosuplje, vodilna ekipa 2.SML zahod in Bravo Publikum iz 1.SML.

V prvem polčasu so v precej izenačeni igri v 19. minuti po podaji iz kota povedli gostje iz Ljubljane. Prejeti zadetek nogometašev Brinja ni zmedel. Nadaljevali so svojo igro in 13. minut pozneje izid poravnali na 1:1, ko je s strelom preko vrataja gostov zadel Florgent Rexhepi.

V drugem polčasu so imeli nogometaši Brinja vseskozi pobudo v igri si priigrali nekaj priložnosti vendar niso uspeli zadeti. Gostje so bili nevarni predvsem iz protinapadov, kateri pa so bili vsi uspešno zaustavljeni. Na koncu je obveljal rezultat, dosežen že v prvem polčasu, 1:1.

Za določitev zmagovalca je sledilo izvajanje kazenskih strelov, pri čemer so bili srečnejši in uspešnejši nogometaši Brava, ki so napredovali v naslednji krog.