U-15> Neodločeno z Bravom, visoka zmaga nad Krko

NK BRINJE GROSUPLJE : NK KRKA 5 : 0
Blaž Štrekelj(3', 28', 36'), Dejan Vovko(61'-AG), Vid Hojč(70')

AŠK BRAVO : NK BRINJE GROSUPLJE 1 : 1
Gregor Medle(70'); Nik Zrnec(17')

Minuli teden so nogometaši do 15. leta starosti v 1.SNL zahod odigrali dve tekmi.

Med tednom so v sredo gostovali pri vodilnem Bravu v Ljubljani, kjer so v zaostali tekmi 21. kroga odigrali odlično. Skozi celotno srečanje so bili Grosupeljčani veliko boljši nasprotnik in domačim nogometašem vsilili svoj ritem igre. Za vodstvo Brinja je v 17. minuti zadel kapetan Nik Zrnec. V drugem polčasu bi lahko povišali vodstvo, vendar je bil domači vratar zmagovalec dvoboja ena na ena z napadalcem Brinja. V zadnjih trenutkih tekme je sledila nepotrebna napaka, kar so domači izkoristili in izid izenačili na 1:1.

V sobotni večerni tekmi mladi Grosupeljčani niso gostom dovolili nikakršnega upanaja na uspeh. Veliko boljši nogometaši Brinja so diktirali ritem igre in že v 3. minuti tekme povedli in polčas dobili z 2:0. Nadaljevanje v drugem polčasu je bilo podobno, saj je Brinje potrebovalo le nekaj sekund igre za tretji zadetek Blaža Štrekelja. Do konca tekme so dosegli še dva zadetka, prvega so si pod pritiskom dali gostje kar sami, za končni rezulta pa je s svojim prvim zadetkom v državni ligi poskrbel Vid Hojč.

Po nepopolnih krogih, nogometaši Brinja zasedajo 2. mesto na lestvici 1.SNL U-15 zahod.