Na prvi domači tekmi do prve točke

BRINJE GROSUPLJE : KRŠKO 1 : 1
Đajič(13'); Hanžek(14')

Nogometaši Brinja Grosuplje so osvojili prvo točko za lestvico 2.SNL

.Rezultatsko je bila tekma odločena v prvih petnajstih minutah tekme. Po lepi akciji je Brinje z zadetkom Milana Đajiča z glavo povedlo in v navdušenje spravilo lepo število domačih navijačev. Veselje ni trajalo dolgo, gostje so izenačili že v naslednji minuti igre. Predložek njihovega kapetana je nesrečno pristal v domačem golu. 1:1 je bil rezultat polčasa.
V drugem delu igre je bilo Brinje Grosuplje boljše moštvo na igrišču. Pobuda in kontrola igre je bila v nogah grosupeljskih nogometašev, ki so imeli nekaj zrelih priložnosti za zadetek, vendar žoga ni hotela v mrežo. Rezultat se do konca tekme ni več spreminjal.

Postava Brinje Grosuplje: Ožbej Kisovec, Adnan Abdić, Anže Šparovec, Al Mahič, Domen Klančnik, Anže Pucihar, Kevin Tomšič, Milan Đajič, Sandi Ćoralić, Denis Boh, Nejc Pušnik. Rezervni igralci: Jaka Grilj Miletič, Jan Keržič, Gregor Dorniž, Filip Nikola Ostojič, Jan Kovač, Matic Sojer, Ajdin Dergić, Tim Tomažon Beguš.

Podrobnosti o tekmi na TEJ POVEZAVI.

Prihodnjo nedeljo sledi gostovanje pri Iliriji v Ljubljani. Tekma se bo pričela ob 17:30.