Z 2. krogom se nadaljuje mladinska Eon Nextgen liga. V Grosupljem se bo na igrišču z umetno travo ob 17:30 pričela tekma dveh ekip, ki sta bili v prvem krogu poraženi.

Varovanci Urbana Žoharja so tekmo prvega kroga v Celju odlično pričeli in z zgodnjim zadetkom vodili vse do zadnjih sekund prvega polčasa. V nadaljevanju ni šlo vse po načrtih in grosupeljska ekipa je ostala brez prvenstvenih točk.

Možnost za popravni izpit bo v ponedeljkovem poznem popoldnevu, ko v Grosuplje prihaja Mura iz Murske Sobote. Medsebojne tekme so bile vedno razburljive, s kopico zadetki. V dosedanjih sedmih medsebojnih srečanjih je 3:2 v zmagah in skupna gol razlika 14:12 oboje v korist Brinja Grosuplje. Nogometaši Brinja so vse pretekle zmage dosegli na gostovanju.

Kako se bodo nogometaši Brinja odzvali na uvodni poraz in ali bodo uspeli zabeležiti prvo letošnjo prvenstveno zmago in sploh prvo domačo proti Muri, si od 17. ure in 30 minut ogledate v živo v Nogometnem parku Brinje.