1.SNL U-15> Zmaga proti neposrednim tekmecem

GORICA : BRINJE GROSUPLJE 0 : 3 (0:1)
Aleks Ristić(15', 65'), Urban Jamnik(70')

Starejši dečki U-15 so gostovali pri neposrednemu konkurentu na prvenstveni lestvici 1.SNL U-15 zahod.

Tekma se je odvijala po željah nogometašev Brinja.

Zadetek v prvem polčasu je omogočil mirno nadaljevanje tekme. Kljub nekaj nihanju igre, predvsem v prvem polčasu, so mladi Brinjci v nadaljevanju dosegli še dva zadetka za zanesljivo zmago s 3:0.

Trener Erik Merdanović : "Z gostovanjem pri ND Gorica smo začeli drugi del prvenstva. Začetnih 20 minut tekme je bil z naše strani soliden, zasluženo smo zadeli in si ustvarili še nekaj zrelih priložnosti, ki bi jih morali zadeti. Sledila je nepričakovan padec naše igre in do konca polčasa je nasprotnik predvsem z dolgimi žogami ogrožal našo zadnjo vrsto. V drugem polčasu pa smo si spet ustvarili kar nekaj lepih priložnosti, skozi situacije, ki jim posvečamo veliko pozornosti na treningih. Čestitke igralcem za zmago in prikazano na igrišču. Nas pa zdaj čakata še dve tekmi in s tem želimo pozitivno končati jesenski del prvenstva."

Podrobnosti o tekmi na TEJ POVEZAVI.

Z zmago nogometaši Brinja ostajajo čvrsto v zgornjem delu prvenstvene lestvice.

Do konca prvenstva sta še dva kroga. V soboto ob 18:00 v Grosuplju gostuje Jadran Železničar. Vabljeni.