Starejši dečki morali priznati premoč vrstnikom Gorice

ND GORICA : NK BRINJE GROSUPLJE 3:1

Selekcija dečkov do 15 let je v 1.SNL zahod v 22. krogu gostovala v Gorici. Potem ko sta se ekipi v jesenskem delu prvenstva razšli z neodločenim rezultatom, so bili Goričani tokrat uspešnejši in zmagali.

Za mlade grosupeljske nogometaše je bil usoden slab prvi polčas ko so prejeli vse tri zadetke.
Trener Erik Marinšek: "Zopet smo odigrali zelo slab prvi polčas. Tokrat so bili domačini veliko bolj razpoloženi in so izkoristili priložnosti, ki smo jim jih podarili. Neodločnost, slabe reakcije v obrambi ter nerazpoloženost napadalcev je pomenilo, da smo na polčas odšli z 3 goli zaostanka. Drugi polčas smo začeli nekoliko boljše, vendar je bil zaostanek prevelik za fizično superiorne domačine, ki so kontrolirali potek tekme. V zaključku smo sicer uspeli znižati rezultat, za kaj več pa je zmanjkalo časa in energije. V prihodnje bomo morali zaigrati bolje predvsem v prvih polčasih, če bomo želeli biti rezultatko uspešni. Predvsem pa bo potrebno zmanjšati število individualnih napak, vložiti več truda in pokazati več želje."
Naslednji vikend Grosupeljčani v soboto ob 17:30 še enkrat gostujejo, tokrat pri ljubljanski Olimpiji.(gr)