Nagovor upravnega odbora

Ni enostavno hoditi po poti uspeha predhodnikov. Člani novega upravnega odbora, nadzornega odbora in disciplinske komisije smo združili moči z željo po nadaljevanju te uspešne zgodbe v naslednjih štirih letih. Vse pretekle izkušnje nam bodo prišle še kako prav, dragocena pa je tudi energija novih članov. Klub bomo vodili z entuziazmom, zagnanostjo, dobro voljo in predvsem skupaj z vami, našimi člani.


Želimo si čim več aktivnega udejstvovanja vseh igralk in igralcev, seveda ob nepogrešljivi podpori in sodelovanju staršev. Le klub, ki ga odlikujejo dobri medsebojni odnosi in športni ekipni duh je lahko zares uspešen klub.
Veselimo se skupnih športnih uspehov in vas lepo vabimo k aktivnemu udejstvovanju in sodelovanju.

                                                                                                                                      UO NK Brinje - Grosuplje