3.SNL> Goran Markovič komentiral poraz v Vipavi

Po porazu v Vipavi je za našo spletno stran spregovoril prvi trener članske ekipe Goran Markovič, ki je povedal:

"Še ena zahtevna tekma za našo ekipo, predvsem z vidika igranja na postavljeno obrambo. Ob zahtevni igralni površini in čvrsti domači ekipi, bode v oči nekonkretnost naših nogometašev. Mogoče je igra delovala na oko všečno, ampak manjkali so tisti elementi igre, ki so ključni za dosego boljšega rezultata. Na žalost bo potreben čas, da določeni nogometaši preklopijo na nivo članskega nogometa, predvsem pa da dojamejo, da včasih lepota v igri ne prinese željenega rezultata. Nekateri izkušenejši nogometaši, ki že tretjo sezono igrajo članski nogomet, trenutno igrajo nogomet pod svojim nivojem. Čaka nas ogromno dela, da bomo na igrišču izgledali kot resna ekipa, ki si želi uvrstitve v zgornjo polovico prvenstvene lestvice, ter da bo ob tem igrala hitrejši in predvsem konkretnejši nogomet."