Nove tri točke za modro-rumene

Nogometaši Brinja so v nedeljo, 25. avgusta, odigrali srečanje 3. kroga 2. SNL. V Ivančni Gorici so v vlogi domačina so premagali Rudar iz Velenja.

IMG 93562

V prvem polčasu smo spremljali razgibano igro, ki pa ni ponudila pravih priložnosti za zadetek. Nogometaši obeh ekip so poskušali s hitrimi protinapadi, a je bilo na obeh straneh preveč individualnih napak, da bi resno ogrozili vrata nasprotnika.

V drugem polčasu se je tehtnica prevesila na modro-rumeno stran. Zaigrali so odločneje, medtem pa so gostje precej očitno padli v igri. V 60. minuti je Marinić odločno povedel žogo na nasprotnikovo polovico in podal proti Jašaragiću, ki je z lepo potezo preigral gostujočega branilca in žogo rutinirano poslal v mrežo. Vodstvo se je hitro povišalo, saj je po privlačni akciji do neoviranega strela z 10 metrov prišel Jan Kovač, ki se ni pustil zmesti in postavil rezultat 2:0.

Varovanci Gorana Markovića so z zmago z 2:0 osvojili nove tri točke.