Delitev točk z Bistrico

Nogometaši Brinja so v soboto, 7. septembra, odigrali srečanje 5. kroga 2. SNL. V Ivančni Gorici so remizirali z Bistrico z rezultatom 1:1.

V prvem polčasu sta bili moštvi precej izenačeni, a modro-rumeni so bili vendarle bolj podjetni. Priigrali so si več izdelanih napadov in nekajkrat nevarno ogrozili vrata nasprotnika. V 34. minuti so si gostje privoščili napako v zadnji vrsti in to je s pridom izkoristil Kan Kovač, ki je s strelom z roba kazenskega prostora premagal vratarja Bistrice. Do konca polčasa so še nekajkrat poskusili povišati vodstvo, a večje nevarnosti ni bilo.

V drugem polčasu smo spremljali precej raztrgano igro z veliko napakami na obeh straneh. Nogometaši Bistrice so več poskušali in bili tudi nevarni. V 70. minuti je tako Trobca po strelu z glavo rešila vratnica. V 78. minuti tovrstne rešitve ni bilo. Sodnik je pokazal na belo točko in Trobec je bil premagan. Do konca srečanja se rezultat ni spremenil in tekma se je končala z rezultatom 1:1.