Vabilo na predstavitev športnih oddelkov Srednje šole Josipa Jurčiča

V sredo 14.3. ob 16.00 bo v sejni sobi dvorane Brinje predstavitev športnega oddelka SŠ Josip Jurčič Ivančna Gorica. Vabljeni so vsi člani našega kluba in njihovi starši, ki se v tem in naslednjih šolskih letih vpisujejo v srednjo šolo.

Na sestanku bo predstavljeno sodelovanje nogometnega kluba in srednje šole, kot tudi kratka predstavitev same šole in športnega oddelka.

V klubu se zavedamo pomena izobrazbe za naše nogometaše. Vemo tudi da usklajevanje trenažnega in izobraževalnega procesa ni ravno najpreprostejše. Usklajevanje, ki je zahtevno že za osnovnošolce, z vstopom v srednjo šolo postane še zahtevnejše. Tako pozdravljamo pobudo srednje šole, ki želi mladim športnikom priti naproti, in jim omogočiti čim lažje združevanje treniranja in srednješolskega izobraževanja. Tako vas vabimo, da se omenjene predstavitve udeležite in se sami prepričate, kaj lahko vam oziroma vašim otrokom, sodelovanje med NK Brinje-Grosuplje in SŠ Josipa Jurčiča prinese.

Več si lahko preberete v priponkah.

Vabilo na predstavitev
Program za športni oddelek
O športnih oddelkih