Poraz proti Rudarju

Nogometaši Brinja so v soboto, 6. aprila, odigrali srečanje 24. kroga 2. SNL. Na domačem igrišču so izgubili proti Rudarju iz Velenja z rezultatom 0:2.

dergic

Prvi polčas ni ponudil veliko razburljivosti. Igra je večinoma potekala med obema kazenskima prostoroma, saj so igralci obeh ekip počeli kar precej napak. Izpostaviti velja zgolj izjemno nevaren poskus Piskuleta, ki je v 43. minuti lepo prodrl v kazenski prostor in sprožil proti oddaljeni vratnici in prav ta mu je preprečila veselje. Moštvi sta na odmor odšli poravnani.

V drugem polčasu so modro-rumeni le prevzeli pobudo in začeli stiskati goste v njihov kazenski prostor, a nogometaši Rudarja so izkoristili visoko postavitev Brinja in iz protinapada uspeli priti do zadetka. Domači so krenili na izenačenje in še bolj pritisnili, a niso bili dovolj konkretni, da bi uspeli resno ogroziti vrata gostov. Poskušali so vse do konca, ampak nogometaši Rudarja so v zaključku tekme dosegli še en zadetek in tri točke so odšle v Velenje.