Poraz v Tolminu

Nogometaši Brinja so v petek, 11. oktobra, odigrali srečanje 10. kroga 2. SNL. V Tolminu so izgubili z rezultatom 3:0.

Modro-rumeni niso imeli svojega dneva. Na zahtevnem igrišču nikakor niso uspeli vzpostaviti svojega ritma igre in nasprotnikom dovolili, da so dosegli tri zadetke, medtem ko niso izkoristili priložnosti, ki so si jih priigrali. V prvem polčasu je Tolmince enkrat rešila prečka, drugič pa v zaključku izjemne priložnosti varovanci Gorana Markovića niso bili dovolj zbrani.

Na drugi strani so domači v prvem polčasu dvakrat izkoristili slabo posredovanje Brinja v kazenskem prostoru. Na uradnem zapisniku so celo zabeležili dva avtogola modro-rumenih, in sicer Matka in Dergića. Dvome o zmagovalcu je v drugem polčasu razblinil Rutar, ki je postavil končni rezultat 3:0.

Moštvo iz Grosuplja se bo poskušalo vrniti na zmagovalna pota v soboto, 19. oktobra, ob 15.00, ko bodo gostovali v Dekanih.