3.SNL: Prvi domači spomladanski poraz

NK BRINJE GROSUPLJE : NK ZAGORJE 0:1

Zagorjani so ekipa ki našim nogometašem enostavno ne ustreza. Kljub očitno boljši igri v prvem polčasu domačim ni uspelo zatresti mreže nasprotnikov.

Najlepše so si sledile med 10. in 13. minuto tekme, vendar iz treh lepih situacij žoga ni šla v mrežo Zagorjanov. Sledila je kazen in po kotu so v 27. minuti gostje povedli. Domači bi lahko izenačili a je strel Ivanovskega ustavila prečka, Čeniču pa ni uspelo akcije končati z zadetkom, potem ko je prišel popolnoma sam pred gostujočega vratarja.
Drugi polčas je minil v jalovi premoči grosupeljskih nogometašev, ki pa niso uspeli nevarno ogroziti nasprotnikovih vrat. Edino res lepo priložnost je zapravil Smrekar, potem ko je neoviran streljal preko vrat.
Gostje so bili tako še drugič v letošnjem prvenstvu boljši nasprotnik in osvojili poln izkupiček točk.
Sledi zahtevno gostovanje pri ljubljanskem Bravu, ki bo v soboto ob 17:00 v športnem parku Ljubljana.(gr)