Starejši dečki remizirali s Triglavom

BRINJE GROSUPLJE : TRIGLAV KRANJ 1 : 1
Leon Škulj(54'); Aljaž Baltič(7')

Starejši dečki v 1.SNL U-15 zahod so po zaostanku v prvem polčasu, v nadaljevanju tekme stopnjevali svojo igro in izid izenačili.

V prvem polčasu nogometašem Brinja Grosuplje igra ni stekla. Vse preveč je bilo neodločnosti v igri, posledica pa prejeti zadetek v lastni mreži za vodstvo gostov ob polčasu z 0:1.
Ob premoru je trener Urban Žohar znal aktivirati svoje varovance. Brinje je v nadaljevanju dvignilo nivo svoje igre in v 14. minuti nadaljevanja v drugem polčasu zasluženo izenačilo na 1:1. Po lepo izpeljani akciji je akcijo učinkovito zaključil Leon Škulj. Tudi v nadaljevanju so na igrišču prevladovali brinjski mladci, imeli nekaj lepih priložnosti, a jim do konca tekme ni uspelo še drugič zatresti mreže gostov iz Kranja.

Podrobnosti o tekmi na TEJ POVEZAVI.

To je bila že sedma osvojena prvenstvena točka na domačem igrišču na katerm so nogometaši U-15 odigrali tri prvenstvene tekme.

V nedeljo sledi gostovanje v Novem mestu. Tekma proti Krki se bo pričela ob 11. uri.